Dijaki Srednje zdravstvene šole zlati in srebrni

V petek, 6. 4. 2018, je na Srednji zdravstveni šoli Celje potekalo 23. državno tekmovanje srednjih zdravstvenih šol Slovenije za priznanje Angele Boškin.

Tema tekmovanja v programu zdravstvena nega je bila prva pomoč in nujna medicinska pomoč pri akutnih zastrupitvah.

Petčlanska ekipa, ki je zastopala našo šolo je pod mentorstvom profesorja Deana Horvata dosegla odličen rezultat. Zlato priznanje je osvojil Dejan Jandrić, 3. AZ, vsaka po srebrno priznanje pa sta osvojili dijakinji 3. BZ, Manca Šuligoj in Andrejka Vončina Čermelj.

Srednja zdravstvena šola Nova Gorica je tako postala ena izmed najuspešnejših šol na tokratnem državnem tekmovanju.

Ekipa GZŠ (od leve proti desni): Rok Lojk, Dejan Jandrić (zlato priznanje), Sara Ivanovska, Manca Šuligoj (srebrno priznanje), Andrejka Vončina Čermelj (srebrno priznanje), Dean Horvat (mentor).