Čestitke, maturantke in maturantje zdravstvene nege!

,

V četrtek, 4. julija, smo v dvorani Glasbene šole Nova Gorica slovesno podelili spričevala poklicne mature maturantom zdravstvene nege. Ponosni smo na dijakinje in dijake, ki so se na zrelostnem preizkusu odlično odrezali. Še posebej smo ponosni na zlata maturanta (Sara Bric in Nikola Đerić) in odlične maturantke (Tija Gregorčič, Manca Miljavec, Špela Hrast, Taja Mauri).

Vsi dijaki so prejeli tudi posebno darilo iz rok ge. Metke Plesničar, predsednice Društva medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Nova Gorica: zlato značko medicinskih sester. Letošnje leto se namreč šola stota generacija zdravstvenih tehnikov na Slovenskem. Iskrena hvala za vaš dragocen prispevek našim maturantom!

Zbrane je nagovorila tudi ravnateljica Gimnazije in zdravstvene šole Nova Gorica, Tanja Čefarin, ki je v nagovoru poudarila, da naj bodo dijaki ponosni na pridobljeno izobrazbo. Pomagati ljudem je poslanstvo bodočih zdravstvenih delavcev.

Maturantje, želimo vam veliko sreče in uspeha!

Foto: Tina Gabrijelčič, prof.

4. julija, 2024